Tlen.pl - komunikacja bez przeszkód
Sieć o2.pl:
  Komunikator internetowy Tlen.pl
Szukaj w internecie:   

tlen.pl » Czym jest Komunikator Tlen.pl?

Wprowadzenie
Komunikator Tlen.pl umożliwia wysyłanie wiadomości do twoich znajomych, których masz na liście przyjaciół. Pokazuje rownież którzy z nich są w danej chwili podlączeni do sieci. Screenshot programu widoczny jest po prawej stronie.

Z zakladki 'Komunikator' w twojej poczcie również możesz wysyłać wiadomości do swoich znajomych, wiadomości te pojawia sie w ich komunikatorze. Jest to wygodne, gdy nie masz dostępu do programu, a chcesz im wysłać szybką wiadomość.

Konto na o2.pl i Tlen.pl
Każdy użytkownik portalu o2.pl z dniem 25 lipca 2001 roku automatycznie stał się użytkownikiem Tlen.pl i może się w programie Komunikator Tlen.pl oraz w serwisie posługiwać tym samym loginem i hasłem co w portalu o2.pl.


Co zrobić aby zainstalować program ?
To całkiem proste, konto juz masz, login i hasło sa te same, wystarczy jedynie ściągnać program z tej strony. Po pobraniu programu nalezy go uruchomić, wybrać 'posiadam juz konto' i wpisać swoj login i haslo.

Chcę wiedzieć więcej !
Szczerze zachęcamy Was do zapoznania się się z serwisem Tlen.pl i zainstalowania na swoim komputerze programu Komunikator Tlen.pl.


Ewentualne pytania ślijcie na adres: pytanie@tlen.pl

    

  Reklama  -  MediaOne  |  Tlen.pl Biznes i first3 » rozwiązania komercyjne  |  info: info@tlen.pl